32. SOŠKA REGATA | 32. REGATA ISONTINA

datum: 29.08.2017

Vabimo vas na 32. Soško regato. Informacije na priloženi zgibanki in kkse@siol.net | Vi invitiamo alla 32. REGATA ISONTINA. Allegate le informazioni . kkse@siol.net

ZGIBANKA

PROGRAM - NEDELJA, 10.09.2017

09.30 – 10.45 Prijave
11.00  Start iz Solkana (Slovenija)
12.00 – 13.00     Prihod plovil v Pevmski park in kosilo za vse udeležence
13.00 – 18.00     DJ Gruso
13.30 – 15.15     Tekma s SUP-i (slovenski pokal)
15.30 Nagrajevanje

PRAVILNIK

• Prijave in rezervacijo gumenjakov sprejema organizator pred in na dan prireditve. Vsi udeleženci regate vozijo na lastno odgovornost. Čolni morajo biti obvezno nepotopljivi.
  • Udeleženci morajo obvezno imeti rešilne jopiče.
  • Start regate je  pri čolnarni Kajak kluba Soške elektrarne v Solkanu, pod elektrarno.
  • Cilj regate je v Pevmskem parku v Gorici, na desnem bregu Soče.

DOLŽINA PROGE: pribl. 6 km
TEŽAVNOSTNA STOPNJA: 1-2/3
PRIJAVNINA: 12 € na osebo
Brezplačno: za otroke pod 10. letom

Vsak udeleženec prejme spominsko majico in kartonček za topel obrok, ki ga bo dobil na cilju. Najštevilčnejše organizirane skupine bodo nagrajene. Na cilju bo poskrbljeno za spremljevalni program. Organizator si ne prevzema nobene odgovornosti za morebitno nastalo škodo na predmetih in osebah pred, med in po prireditvi.

Tekma s SUP-i (slovenski pokal)

Na cijlu v Pevskem parku bo potekalo tekmovanje v SUP-u ali stoječem veslanju za slovenski pokal. SUP je najhitreje rastoči vodni šport na prostem, primeren za vsa znanja in starosti.

PROGRAMMA - DOMENICA , 10-09-2017

09.30 – 10.45   Iscrizioni
11.00  Partenza da Salcano (Slovenia)
12.00 – 13.00     Arrivo delle imbarcazioni al Parco di Piuma e pranzo per tutti i partecipanti
13.00 – 18.00     DJ Gruso
13.30 – 15.15     Gara di SUP (campionato sloveno)
15.30   Premiazioni

REGOLAMENTO

• Le iscrizioni e le prenotazioni vengono getite dagli organizzatori prima e la mattina dell’evento stesso.
  • Tutti i partecipanti alla regata partecipano sotto la propria responsabilità. Le imbarcazioni devono essere obbligatoriamente inaffondabili. Tutti partecipanti devono indossare il giubbotto di salvataggio.
  • La partenza e presso la sede del Kajak klub “Soške elektrarne” a Salcano sotto la centrale elettrica.
  • L’arrivo e situato nel Parco di Piuma, sulla sponda destra dell’Isonzo.

LUNGHEZZA DEL PERCORSO: cca 6 km
GRADO DI DIFFICOLTÀ: 1-2/3
QUOTA D'ISCRIZIONE: 12 € a persona
Gratis: per i bambini sotto i 10 anni

Ogni iscritto alla partenza ricevera una maglietta ricordo e un cartoncino che fungera da buono pasto all’arrivo. I gruppi piu numerosi verranno premiati. All’arrivo avra luogo un incontro conviviale oltre ad alcune attivita collaterali. Gli organizzatori declinano ogni responsabilita per danni a cose e persone prima, durante e dopo la manifestazione.

Gara con i SUP (campionato sloveno)

All’arrivo nel Parco di Piuma avrà luogo la gara di SUP o surf a pagaia per il campionato sloveno. Il SUP e uno degli sport fluviali e all’aperto in grande ascesa adatto a tutti e a tutte le età.