Vrhunski vikend za člane Kajak kluba Soške elektrarne

datum: 10.07.2018

Minuli vikend je bil za klub ponovno zelo pester. Luka Božič je na tretji tekmi svetovnega pokala v Augsburgu prvič stopil na zmagovalne stopničke in tako dosegel rezultat kariere kot posameznik. Na zmagovalnem odru sta poleg Luke stala še Eva Terčelj in Peter Kauzer, ki je ugnal vso konkurenco. Žal je v finalni vožnji Urša Kragelj izpustila vratica in izgubila možnost za vrhunsko uvrstitev, vendar je tudi osmo mesto zelo spodbuden rezultat. Niko Testen je po suvereni kvalifikacijski vožnji v polfinalu veslal z več napakami in zasedel 31. mesto. Sedaj je pred tekmovalci svetovnega pokala premor, mlajši člani pa se skupaj z mladinci odpravljajo v Ivreo, kjer bo letos potekalo svetovno prvenstvo.