Uspešen vikend za KKSE

datum: 17.06.2019

Minuli vikend je bil za tekmovalce Kajak kluba Soške elektrarne zelo uspešen.

Člani so nastopali na prvi tekmi za svetovni pokal v Londonu, mlajši pa na ECA Junior Cupu v Valstagni. V Londonu je med šestimi predstavniki kluba najvišje priveslal Luka. Bil je tik pod stopničkami na četrtem mestu. V finalu je bil tudi Niko na 9 mestu. Urša in Viki sta obtičala v polfinalu in bili na koncu šesnajsta in sedemnajsta. Pri kanuistkah so kvalifikacije ustavile Nino, Alja pa je bila na koncu petindvajseta, Viki pa sedemindvajseta.

Mlajši so bili na tekmi ECA Junior slalom cupa v Valstagni. Na prvo stopničko sta prišla Sara belingar in Urban Gajšek, Asja Jug pa je bila tretja. Čestitke vsem, ki so se ta vikend trudili med vraticami. Člani se sedaj selijo na drugo etapo svetovnega pokala v Bratislavo, v Solkanu pa gostimo tretjo in četrto tekmo ECA Junior Cup pokala.