natisni stran

     

    V preglednici so vsi dobitniki kolajn s članskih svetovnih prvenstev in udeleženci olimpijskih iger.

     

    2017 PAU

    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 2. mesto
    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust ekipno - 3. mesto

    2016 OI RIO

    Urša Kragelj – K1 slalom – 9. mesto
    Luka Božič & Sašo Taljat – C2 slalom - 7. mesto
    Dejan Fabčič – K1 MV (paracanoe) – 6. mesto

    2016 BANJA LUKA

    Nejc Žnidarčič – K1 sprint – skupni seštevek SP – 1. mesto
    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust ekipno - 1. mesto
    Nejc Žnidarčič – K1 sprint klasika ekipno – 2. mesto

    2016 BRATISLAVA

    Urša Kragelj – K1 slalom – 2. mesto
    Luka Božič & Sašo Taljat - C2 slalom - 2. mesto

    2015 DUNAJ

    Nejc Žnidarčič – K1 sprint – skupni seštevek SP – 1. mesto
    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 2. mesto
    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust ekipno - 2. mesto
    Nejc Žnidarčič – C2 sprint spust ekipno – 3. mesto

    2015 LEE VALLEY

    Luka Božič - C1 slalom ekipno - 3. mesto

    2014 DEEP CREEK

    Luka Božič & Sašo Taljat - C2 slalom - 1. mesto
    Luka Božič - C1 slalom ekipno - 3. mesto

    2014 VALTELLINA

    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 2. mesto
    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust ekipno - 1. mesto

    2013 SOLKAN

    Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 2. mesto
    Luka Božič & Sašo Taljat – C2 sprint spust – 1. mesto

    2013 PRAGA

    Urša Kragelj – K1 slalom moštveno – 3. mesto

    2012 OI LONDON

    Luka Božič & Sašo Taljat - C2 slalom - 8. mesto

    2012 LA PLAGNE

    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 1. mesto
    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust moštveno - 1.mesto

    2011 AUGSBURG

    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 1. mesto

    2010 SORT

    Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 2. mesto
    Nejc Žnidarčič - K1 klasika spust - 3. mesto
    Luka Božič&Sašo Taljat - C2 sprint spust - 1. mesto
    Luka Božič&Sašo Taljat - C2 spust klasika - 1. mesto

    2010 TACEN

    Nina Mozetič &Urša Kragelj - K1 slalom moštveno - 3. mesto

    2009 SEU

    Luka Božič &Sašo Taljat - C2 slalom - 3. mesto

    2008 IVREA

    Lovro Leban - K1 sprint spust - 1. mesto
    Lovro Leban & Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust moštveno - 1. mesto

    2004 OI ATENE

    Uroš Kodelj - K1 slalom - 10. mesto

    2002 BOURG

    Dejan Stevanovič - C1 slalom moštveno - 3. mesto

    2000 VESERE

    Joško Kancler - C1 spust moštveno - 3. mesto

    2000 OI SYDNEY

    Fedja Marušič - K1 slalom - 15. mesto

    1997 TRES COROAS

    Sebastjan Linke - C1 slalom moštveno - 3. mesto

    1996 OI ATLANTA

    Jernej Abramič - K1 slalom - 7. mesto
    Fedja Marušič - K1 slalom - 26. mesto

    1996 LANDECK

    Joško Kancler - C1 spust moštveno - 2. mesto
    Primož Sulič - C1 spust moštveno - 2. mesto

    1995 BALA

    Joško Kancler - C1 spust moštveno - 3. mesto
    PrimožSulič - C1 spust moštveno - 3. mesto

    1995 NOTTINGHAM

    Marjan Štrukelj - K1 slalom moštveno - 2. mesto
    Fedja Marušič - K1 slalom moštveno - 2. mesto

    1993 MEZZANA

    Joško Kancler - C1 spust moštveno - 3. mesto

    1992 BARCELONA

    Marjan Štrukelj - K1 slalom - 6. mesto



    1991 BOVEC

    Joško Kancler - C1 spust klasika - 2. mesto
    JoškoKancler - C1 spust moštveno - 3. mesto
    Andrej Grobiša - C2 spust - 2. mesto

    1991 TACEN

    Marjan Štrukelj - K1 slalom - 2. mesto

    1989 SAVAGE

    Andrej Grobiša - C2 spust - 1. mesto
    Joško Kancler - C1 spust - 3. mesto
    Marjan Štrukelj & Jernej Abramič - K1 slalom moštveno - 1. mesto
    Jernej Abramič - K1 slalom - 3. mesto

    1987 BOURG

    Jernej Abramič - K1 slalom - 2. mesto
    Marjan Štrukelj - K1 slalom - 2. mesto
    Jernej Abramič & Marjan Štrukelj - K1 slalom moštveno - 2. mesto

    1987 BOURG

    Andrej Grobiša - C2 spust - 2. mesto

    1985 AUGSBURG

    Jernej Abramič - K1 slalom moštveno - 3. mesto
    Marjan Štrukelj - K1 slalom moštveno - 3. mesto