TRNOVO OB SOČI

datum: 26.06.2020

kategorija: tekmovanja

Na Sočo se vračajo članska tekmovanja v kajaku in kanuju na divjih vodah.

Pred dvema tednoma smo za mlajše kategorije na Mostu na Soči že gostili Puntarski pokal,  tokrat v Trnovo ob Soči, kjer po več kot desetih letih ponovno vzpostavljamo slalomski poligon in tako se bo jutri tekmovalo v dveh disciplinah. Med 130 tekmovalci iz petih držav bodo na štartu tudi Eva Terčelj (svetovna prvakinja), Nejc Žnidarčič (svetovni in evropski prvak), »lokalca« Luka Božič in Niko Testen pa seveda Peter Kauzer. Pokal HSE je bil ustanovljen zaradi »izpada« mednarodnih tekmovanj in ta vikend Kajak klub Soške elektrarne po Tacnu in Celju na smaragdni Soči gosti tretjo etapo. Tudi v Solkanu pa že pripravljamo prvo večje tekmovanje – ECA Slalom Cup bo v petih dnevih konec julija gostil preko tristo tekmovalcev iz osemnajstih držav. Seveda, če bodo razmere to dopuščale.

Program za soboto, 27. 6. 2020

SOBOTA:  27.06. 2020